התקנת וו גרירה בצפון
ווי גרירה, משמשים לגרירת עגלות ומותקנים בחלק האחורי של הרכב. ווי הגרירה לרוב, מיועדים לטנדרים, ג'יפים ורכבים פרטיים שיש להם מנוע גדול וחזק. לכל יצרן רכב, יש להתאים את הוו הייעודי שלו. ניתן למצוא ווי גרירה נמוכים יותר שמיועדים לנשיאת אופניים. אם אתם מאזור הצפון, תוכלו למצוא חברה שמייצרת ומבצעת  התקנת וו גרירה בצפון, כך שיהיה נוח וקרוב להגיע ולבצע את ההתקנה. ניתן למצוא ווי גרירה נשלפים שמונעים את הסתרת לוחית הרישוי של הרכב. כל יצרנית ומתקינה של ווי גרירה, תבקש את רישיון הרכב, בכדי לדעת איזה וו גרירה יש להתאים לנגרר.
היתרונות של התקנת ווי גרירה ברכב
היתרונות של התקנת ווי גרירה בצפון הם שניתן הפחית ע עומס הרכב, באמצעות התקנת וו הגרירה. וו הגרירה, מגן על הפגוש האחורי במקרים של התנגשות הרכב מאחור. יש לברר במקומות בהם מתקינים ווי גרירה, אם  שי את הדגם שיתאים לסוג הרכב שלכם. אנשים שיש להם עסק נייד, יכולים להתקין וו גרירה וכן, שיפוצניקים וקבלנים שצריכים להסיע עובדים ברכב וכן את הציוד של העבודה, אשר יהיה נוח מאוד להוביל אותו ע"י נגרר. יש לדעת, כי התקנה של וו גרירה חייבת באישור משרד התחבורה וכן, ברישיונות הרכב, יש לציין כי קיים וו גרירה. כל הנושא של נגררים ווי גרירה, חייב להתבצע כחוק. כל נגרר חייב כי יהיה לו לוחית רישוי שונה משל הרכב והנגרר יעבור טסט בכל שנה, על מנת לוודא את תקינותו. 
דניה נגררים – כך מתקינים וו גרירה בצפון                            
בכדי למצוא חברה אמינה אשר תבצע עבורכם התקנת ווי גרירה בצפון, יש למצוא חברה אמינה, אשר עובדת שנים רבות בתחום. דניה נגררים הינו מפעל בצפון הארץ, אשר מייצר נגררים מכל הסוגים וכל ווי גרירה הקיימים בשוק. את ווי הגרירה מתאימים על פי סוג הרכב. לחברה ניסיון רב וכן הוא עובד תחת רישיון מספר התחבורה. תוכלו להגיע ולהתייעץ לגבי וו הגרירה, על פי הנגרר שלכם או כזה שאתם מעוניינים להתאים לרכב שלכם. החברה משווקת את כל הנגררים ווי הגרירה ומעניקה אחריות ומקצועיות על עבודתה.