נגררים בצפון
נגרר לרכב, הינו פתרון מעולה לכל אחד כגון אדם פרטי, עסק או ארגון שמחפש פתרון לנשיאה של ציוד כבד. נגררים בצפון או בשאר האזורים בארץ, עשויים להגיע במגוון גדלים וההתאמה שלהם תהיה שונה על פי המטרה של הנגרר, אם למטרות פרטיות, הובלת ציוד לבתי עסק, עסקים ניידים, או הובלת בעלי חיים וכדומה.  ישנם נגררים פתוחים ונגררים סגורים. יש לציין כי נגררים מגיעים על פי משקל מסוים המגיע עד ל-3,500 ק"ג ותלוי כמובן בסוג הרכב ונפח מנוע. כדאי לבחור בנגרר מתוצרת כחול לבן, כך שהאחריות והתיקון של הנגרר עם השנים כאשר הוא עובר בלאי, יהיו נגישים עבורכם.
נגררים לרכב בהתאמה אישית
זה היתרון הרב של יצרניות נגררים בצפון, אשר יכולות להזמין עבורכם נגרר שיתאים למטרות האישיות שלכם, אם על פי סוג העסק, הרכב וכדומה. יש לשקול לשם מה הנגרר, אם למטרה חד פעמית, או קבועה. מומלץ ביותר, לרכוש נגרר לרכב שיתאים לנשיאת משקל גבוה יותר מכפי שתכננתם להעמיס על הנגרר, כי טעות כזאת עשויה להעלות לכם כסף רב. השאלה שתשאלו את עצמכם מדוע לא לרכוש נגרר מיובא ? ובכן, נגררים מיובאים, מגיעים בגדלים קבועים ואם למשל תצטרכו גרר גדול יותר, ניתן להזמין אותו או אפילו למצוא כזה מוכן בחברות שמייצרות ומשווקות נגררים מכל הסוגים לרכבים השונים.
דניה- יצרנית של נגררים בצפון
אם אתם בעלי עסק ורכשתם רכב עבודה חדש, זה הזמן להתקין בו נגרר. ניתן למצוא יצרניות של נגררים, ווי גרירה גם באזור הצפון אם אתם גרים באזור זה. יצרניות של נגררים בצפון, יש למצוא על פי השם והמוניטין חברת דניה נגררים, הינה החברה הוותיקה והידועה באזור זה, המייצרת את כל סוגי הנגררים ועל פי הוראות יצרן הרכב. יש להגיע תחילה למשרד הרישוי, בכדי שתוכלו להוציא רישיון על הנגרר שברצונכם להתקין. על הנגרר, תהיה לוחית רישוי שונה מזו שנמצאת על הרכב שלכם. יש לדעת, כי בכל שנה, הנגרר יעבור טסט ויש לשלם עליו אגרת רישוי נוספת. הצוות המקצועי של דניה נגררים, יסייע לכם בחירה נכונה של הנגרר, על פי סוג הרכב ומטרת הנגרר, א לעבודה או לצרכים הפרטיים.