נגררים לרכב מחיר
ישנן עגלות נגררים שאינן משמשות לשימושים הפרטיים א מסחריים, אך בכל זאת הם כלי חשוב ובלתי נפרד להובלת ציוד, כלים או בעלי חיים. ניתן למצוא נגררים מיוחדים להובלת בעלי חיים אשר משמשים חקלאי רבים להובלה בין המשקים, הובלה לגני החיות, הובלה לקרקס ועוד. כל נגררים לרכב מחיר, יהיו בהתאם לגודל, למשקל שיתאים לרכב ועוד. ניתן למצוא נגררים שמגיעים  עד לנשיאה של 3,500 ק"ג, הכל תלוי בכמה גורמים חשובים כגון סוג הרכב , רישוי מיוחד ממשרד התחבורה, וו גרירה ועוד.
נגררים לכוחות הביטחון
גם את כוחות הביטחון משמשים נגררים לרכב מחיר. כגון משטרה, צבא וכוחות חירום אחרים. רכב חפ"ק למשל שהוא רכב חוליית פיקוד קדמית, משמש מפקדים ביחידות צבאיות או משטרה. הנגררים המחוברים לרכבים אלה, מכילים ציוד תקשורת וכל מה שנחוץ לאירועים אלה. ניתן למצוא דגמים רבים של נגררים והייעוץ הינו חשוב. מי שמייצר נגררים, יוכל לתת את הייעוץ המקצועי ביותר. לכל נגרר יש את השימושים שלו ויהיה חייב להיות מותאם למשקל החפצים ולציוד שהוא מוביל והוא חייב להיות מחובר לכלי הרכב הנושא אותו באופן תקני ובטיחותי. ברכישת נגרר לצרכים הפרטיים, מומלץ לבדוק את החוק, כך שניתן יהיה לבדוק את היחס המותר בין משקל הגרר למשקל הרכב שבו יחובר הנגרר. גם לגבי הרוחב המקסימלי של הנגרר יש לבדוק, כי ישנו חוק הקובע גם לגבי רוחב הנגרר.
 מחיר נוח עבור נגררים איכותיים לרכב- דניה נגררים
בכדי לרכוש נגררים לרכב מחיר, יש לפנות רק ליצרנים שיש להם אישור ממשרד התחבורה. חברת דניה נגררים הינה חברה ידועה הקיימת שנים רבות. החברה מייצרת את כל הנגררים לכל סוגי הרכב, אם למטרת מסחר, או אם מטרות פרטיות. דניה נגררים, תסייע לכם בדרך המקצועית ביותר ותתאים  לכם את  הגרר, על פי סוג הרכב. המענה המקצועי ביותר והשירות האדיב הן מילות המפתח של חברת דניה נגררים שמייצרת, משווקת נגררים וכן ווי גרירה לכל סוגי הרכב. כל המוצרים של דניה נגררים מתאימים לתו תקן ישראלי.