נגרר חיפה
אין נהג שאינו יודע מהו נגרר לרכב. אם הוא אכן זקוק לנגרר, הוא יברר היכן מייצרים נגררים מכל הסוגים, אם בהזמנה אישית או נגררים מוכנים שיש להתאים, על פי סוג הרכב ומטרת הנגרר , אם לצרכים פרטיים או לצרכי עבודה. שי אנשים הזקוקים להעביר ציוד כבד. מי שגר באזור הצפון או חיפה, יצטרך מפעל המייצר נגרר בחיפה, אשר יתאים את הנגרר. יש כאלה שיש להם אופנועי ים וחייבים כי יהיה להם נגרר, על מנת להוביל אותו. נגררים יכולים לשאת משקל של עד 500 ק"ג והם מחוברים לרכב הפרטי, ע"י וו גרירה. ווי הגרירה, יותאמו אף הם, על פי סוג הרכב.
נגרר לצרכי מסחר או פרסום
טנדרים ומיני וואן, ברובם מתקינים ווי גרירה, בכדי לשאת נגרר בחיפה או בכל עיר אחרת בארץ. גם חברות הובלה, שהן קטנות ומובילות מעט פריטים, יעדיפו לא להשתמש במשאית גדולה ולכן יתקינו נגרר לרכב שלהם. חברות מסחריות שונות  זקוקות לנגרר היות ובשימושים מסחריים, הנגרר נמצא מחובר לרכב באופן קבוע. גם עבור צרכי פרסום, ניתן למצוא נגררים למשל בנגררים לצרכי הפרסום, נתן למצוא ברזנטים שעליהם ניתן לראות את הלוגו של בית העסק שמוביל ציוד, אם חברה מסחרית, חברת שיפוצים או חברת הובלות. יש גם נגררים שמשמשים כעגלת רוכלות לממכר מזון, מה שמקל על בעל הנגרר, לנהל עסק נייד.
נגרר חיפה
דניה נגררים- הנגררים המקצועיים באזור חיפה
על מנת למצוא נגררים מתאימים על פי סוג הרכב שלכם ומטרתם, אם לצרכי עסק או לצרכי העברת בעלי חיים, ציוד אישי ועוד, יש לפנות למומחים בתחום. חברת דניה נגררים, מייצרת כבר שנים את כל סוגי הנגררים, אם בהזמנה ואם נגררים מוכנים בגדלים וסוגים שונים.  אם אתם מאזור הצפון ומחפשים אחר נגרר חיפה, כדאי כי תגיעו למפעל של דניה נגררים, הנמצא במגדל העמק. היועצים המיומנים, יתאימו לכם את הנגרר לרכבכם וייעצו לכם לגבי הנגרר הטוב ביותר שיתאים לצרכיכם. חברת דניה נגררים, מייצרת ומשווקת נגררים לכל סוגי הרכב וכן, ווי גרירה על פי התקן הישראלי.