נגרר מחיר
גרר לרכב, מאפשר לכל רכב, להגדיל באופן משמעותי את היכולת לשאת מטענים. ניתן להוביל אותם בדרך קלה ונוחה. שימוש בגרר, מאפשר להיפטר מהציוד המועמס ברכב, לאפשר למושבים להיות ללא מטען ובדרך זו, ניתן יהיה אף לשמור על ניקיון הרכב ועל ערכו וכן, להסיע יותר נוסעים. למשל א אתם נוסעים לטיול, ניתן יהיה להעמיס את הציוד בגרר ולהסיע עמכם חברים, או לציוד עבודה, יהיה נוח יותר להשתמש בגרר וכן בהסעת בעל חיים כגון כלב גדול. יש לברר לפני שחושבים על התקנת הנגרר, נגרר מחיר. כ נושא הנגרר, נמצא תחת פיקוחו של משרד התחבורה. יש לברר על היתר לפני שתתחילו בכלל חשוב על התקנת הנגרר לרכבכם.
התאמת סוג הנגרר בהתאם למטרתכם
כל עסק שהוא נייד, נדרש שיהיה לו נגרר לרכב. ישנם סוגים שונים של נגרר מחיר, אם על פי הגודל ועל פי סוג הרכב. בשוק יש כמה בתי עסק, המייצרים ומשפצים נגררים. על פי  התקנות של משרד התחבורה, כל יבואן רכב, חייב לספק מידע, לגבי יכולת הגרירה של הרכב ובהתאם לנתונים הללו, ייצרן הנגררים, יידע להתאים את הגרר שיש לייצר עבור אותו הרכב. במידה וישנו וו גרירה  יהיה חייב לציין זאת ברישיון הרכב. יש לציין, כי לכל נגרר, יש מספר רישוי שהוא שונה ממספר הלוחית רישוי של הרכב והוא מחויב בביטוח ובטסט שנתי ממש כמו הרכב הגורר אותו.. ניתן למצוא סוגים רבים של נגררים ויש להתאימם לנתונים השונים כגון סוג הרכב, מטרת הנגרר וכדומה.
דניה נגררים – הכתובת שלכם לנגררים איכותיים
על מנת למצוא נגרר איכותי שיתאים לצרכיכם, יש לפנות לחברות המובילות בארץ אשר מייצרות נגררים בגדלים השונים. חברת דניה נגרים, ימה אחת החברות המובילות בארץ שמספקת פתרונות הובלה וגרירה מתקדמים, הכוללים אף ווי גרירה, נגרר מחיר על פי הזמנה, שיפוץ במפעל דניה, המשפץ את כל סוגי הנגררים ועוד. מוצרי החברה, עומדים בתקנים הישראלים. המפעל נמצא במגדל העמק ותוכלו להתאים ע"י המומים בחברת דניה נגררים, את הנגרר שיתאים לסוג הרכב והמטרה שלשמה אתם מעוניינים בנגרר.
כתובת
מפעלי העמק מגדל העמק