עגלה נגררת עד 750
ישנם בעלי מקצוע שונים, הזקוקים לחבר לרכבם באמצעות וו גרירה, עגלה נגררת עד 750. רק רכבים, אשר משקלם יהיה קטן מ-2.2 טון, עשויים לגרור עגלה שמשקלה מיועד לגרירה של עד 750 ק"ג.  חובה לעבור קורס גרירה ורכבים שונים, זקוקים לביטוחים ורישיונות ולכן, יש לבדוק את הנושא, מול חברות הביטוח ולהתאים את סוג הביטוח המתאים לעגלת הגרירה. ישנם הגבלים מסוימים שיש לעמוד בהם, כגון בליטות לצדדים. על הנגרר אסור לבלוט, יותר מ-20 ס"מ לכל צד של הרכב. יש לוודא, כי הנגרר עומד על פי התקנות האירופאיות. יש נגררים מסוימים, החייבים בבלמים ולכן, יש להתייעץ היטב, עם אנשי מקצוע בתחום.
בטיחות לעגלות גרירה עד 750 ק"ג
ההגדרה לרכב הפרטי, קובעת גם את אופן חיבור  של עגלה נגררת עד 750 ק"ג. יש לוודא בין המשקל לבין מה שמופיע בדרישות הייצור המקוריות. ישנה אפשרות לבדוק את הדרישות הללו בספר של הרכב או ליצור קשר עם מוסך מורשה של היבואן. יש להקפיד על הוראות הבטיחות ולבדוק את המשקל שהרכב מסוגל לשאת. רכב פרטי, רשאי לשאת עד 500 ק"ג, בעוד רכב מסחרי רשאי לשאת משקל גבוה יותר. המשקל נקבע על פי חוזקם של הבלמים. גרירה במשקל ועומס של פחות מ-75% ממשקל הרכב הגורר, אמורה לעלות בקנה מידה אחד עם התקנות והוראות הבטיחות.
עגלה נגררת עד 750 ק"ג- דניה נגררים
יש לברר לגבי יצרניות מורשות ממשרד התחבורה של עגלה נגררת עד 750, כך שהם מעודכנים ומכירים את הוראות וכללי הבטיחות. חברת דניה  נגררים הנמצאת במגדל העמק, הינה יצרנית מורשית ממשרד התחבורה של כל סוגי הנגררים ווי הגרירה , עד לעגלות גרירה של 3,500 ק"ג. החברה מתאימה עבורכם את הנגרר המתאים ואת וו הגרירה וכן, מכוונת אתכם לגבי שינוי ווספה של הנגררים ווי הגרירה ברישיון הרכב שלכם. לחבר יש גם אביזרים נלווים לנגררים, מה שעשוי לשרת אתכם היטב, על פי סוג הנגרר ומטרתו, אם למטרת עבודה או למטרות פרטיות. ניתן לקבל ייעוץ מהצוות המומחה של דניה נגררים, לפני ההחלטה בדבר הנגרר שיתאים לכם על פי נתוני הרכב ומטרת הנגרר.