עגלות נגררות לרכב
היום אנו רואים עגלות נגררות לרכב בהרבה כבישים בארץ. מדובר על אותן מכולות שיש להן גלגלים ומתחברות לרכב באמצעות וו גרירה. מדובר על הקלה משמעותית על חיי הרבה אנשים שמוצאים כ עגלות הגרירה מסייעות להם בנשיאה של כלי עבודה, פריטים אישיים כגון אופנוע ים, אופניים, ציוד לטיול ועוד. עגלות שהן נגררות, חייבות להיות מותאמות לפי סוג הרכב, על מנת למנוע תאונות. עגלה נגררת, מיוצרת מאלומיניום או מתכת. גם הגימורים, עשויים מפיברגלס. אנשים רבים בעלי מקצועות שונים, עושים שימוש רב בעגלות הנגררות לרכב כגון: קבלנים שיפוצניקים, תקליטנים  הזקוקים לסחוב את הציוד ועוד.
 
מה כדאי לדעת לפני שרוכשים עגלות גרירה לרכב?
 
ניתן למצוא שני סוגים של עגלות נגררות לרכב, כאלה שהן פתוחות וכאלה שהן סגורות. חובבי ספורט ימי למשל, נעזרים בעגלות אלה. יש יתרון רב גם בהעברת כלי בודה שונים וכן בפרסום יעיל ללא כסף, כאשר שם העסק נראה על עגלת הגרירה.. יש לרכוש את העגלות הנגררות רק מחברה שיש לה תו תקן מתאים ועוד. יש לוודא כי המתכת היא כזאת שמתאימה ליצור עגלות נגררים. יש עגלות מוכנות המגיעות מאירופה , אך כדאי יותר כי אם אתם מעוניינים בעגלת גרירה גדולה יותר למטרות עבודה למשל, כדאי כי תזמינו מחברה שמייצרת אותן. גם נגררים למטרת קמפינג, ניתן למצוא בהרבה רכבי שטח. למשל במקום אוהל או קראון ניתן למצוא עגלת גרירה שתהיה ממש כמו בית מלון קטן, ללינה בשטח. חשיבות ההנאה בקמפינג  תלויה בארגון נכון של הציוד באמצעות עגלה נגררת.
 
דניה נגררים- עגלות נגררות לרכב
בכדי למצוא עגלות נגררות לרכב, יש לבחור יצרנית וותיקה של נגררים, ווי גרירה ועוד, כך שתהיו בטוחים כי  לחברה יש גם רישיון מטעם משרד התחבורה וכן,  העגלות הנגררות יעמדו בתו תקן. חברת דניה נגררים, הנמצאת במגדל העמק, מייצרת מזה שנים נגררים,  ווי גרירה, תיקונים של עגלות גרירה ועוד.  ניתן להתייעץ עם צוות המומחים של דניה נגררים ולקבל הצעת מחיר וכן הכוונה, לגבי הוצאת רישיון לעגלות גרירה, רישום ווי גרירה ברישיון הרכב ועוד.
טלפון
0503408888
דואל 
dania.negrarim@gmail.com